Data: III Niedziela maja: 17 maja 2020r godz. 11.00

Najbliższe wydarzenia :

 

 

Tutaj zamieszczane będą informację dotyczące przygotowania do I Komunii Świętej klas 3-ich Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach.

Ogólne informacje:Uczestnictwo dzieci w:
Grupa dzieci komunijnych liczy - 70
- dziewczynek - 37
- chłopców - 33
a) Mszy św. Niedzielnej i świątecznej
b) nabożeństwach różańcowych
c) nabożeństwach roratnich
d) wspólna modlitwa z dzieckiem
Ważne dokumenty:Pomoc w katechezie:
a) zgoda z parafii zamieszkania
b) świadectwo chrztu
a) odrabianiu zadań
b) uzupełnianiu ćwiczeń
c) nauce na pamięć prawd katechizmowych
d) czytaniu Pisma św.

 

Stroje dla dziewczynek :

Sukienka Ania – cena 250 zł

Sukienka Ania + bolerko – cena 250 zł + 60 zł

Sukienka Natalia – cena 260 zł

Sukienka Lena – cena 280 zł

Sukienka Sylwia – cena 280 zł

Stroje dla chłopców

STRÓJ CHŁOPIĘCY  ( TUNIKA ,SPODNIE, SZNUR , HOSTIA )  – 210 ZŁ.

Dla chłopców większością głosów podczas pierwszego zebrania wybrany został wzór 1.

Zdjęcia nadesłane przez Pracownię “Beata”

Informacja od pracowni “Beata” (ul. Tatarska 5, 31-103 Kraków, marek.walo@interkom.pl )

Proszę pamiętać , że każdy z rodziców dziewczynek wybierających model SYLWIA lub SARA może również zamówić do swojej sukienki bolerko szyte z tego samego materiału .

Ważne jest to żeby decyzja czy wybrana sukienka  ma być szyta z bolerkiem czy bez bolerka zapadła teraz do momentu wpłaty zaliczki bo bolerko będzie szyte równocześnie z sukienką.

2 spotkania przymiarkowe z rodzicami odbędą się  na wiosnę w szkole  w godz popołudniowych w uzgodnionym wcześniej terminie.

Na tym pierwszym spotkaniu przedstawimy  bogatą ofertę dodatków komunijnych ( wianuszki,rękawiczki,pelerynki polarowe,sweterki dzianinowe,bielizna dla dziewcząt i chłopców ) które można zakupić w cenach półhurtowych.

Dla każdego  dziecka strój szyjemy indywidualnie według pomiarów i mają Państwo możliwość zgłaszania uwag i poprawek podczas spotkań przymiarkowych.

Rozliczamy się końcowo ( ale już indywidualnie ) na 2-3 tygodnie przed komunią na 2 spotkaniu przymiarkowym.

IMIENNĄ LISTĘ DZIECI ZAMAWIAJĄCYCH STROJE ( dla dziewczynek z zaznaczeniem czy z bolerkiem   )  proszę przesłać na mój adres mailowy do 25.10.2019.

W tym tez terminie prosimy o przekazanie zbiorczej zaliczki ( mogę przyjechać do szkoły, może być przelew na nasze konto firmowe, mogą nas Państwo odwiedzić w pracowni i dokonać wpłaty ).

Zaliczki : chłopcy 100 zł , dziewczynki 130 zł

Chciałbym dodatkowo podać parę informacji dotyczących naszej pracowni:

  1. nasza pracownia  ma za sobą ponad 30 lat doświadczeń w tej branży
  2. przyjeżdżamy do szkoły lub do parafii 4 krotnie ( spotkanie informacyjne, wzięcie miary i 2 przymiarki w obecności rodziców na wiosnę przyszłego roku )
  3. na spotkania przymiarkowe przywozimy bogatą ofertę dodatków komunijnych ( wianuszki,rękawiczki,pelerynki polarowe,sweterki dzianinowe,bielizna dla dziewcząt i chłopców ) które można zakupić w cenach półhurtowych
  4. dla każdego  dziecka strój szyjemy indywidualnie według pomiarów i mają Państwo możliwość zgłaszania uwag i poprawek podczas spotkań przymiarkowych
  5. nasze ceny  uwzględniają kompletne stroje w przeciwieństwie do firm wysyłkowych które wyjściowe ceny mają wprawdzie niższe ale trzeba dopłacać za wszelkie dodatki czyli np. woreczki komunijne, halki, lepszej jakości materiały
  6. stroje dla chłopców szyjemy z polskiej elany , nie używamy chińskich tkanin typu stretch , dla dziewczynek z polskiej żorżety lub wysokiej jakości satyny.

 

W celu sprawnej komunikacji i organizacji wybrane osoby kontaktowe z klas 3a i 3b proszę o kontakt pod adresem sebastian@jp2krzeszowice.pl   – Sebastian Kobiela 3c