Niedziela    01.09.2019.r. ( 22 Niedziela Zwykła )

godz. 730–         +  Czesław Mazur – w 12 rocznicę śmierci,

godz. 900 –         +  Janina i Józef Pudlik,

godz.1100–         +  Bronisława Barczyk,

godz.1700 –        Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Anny i Marcina  – w 10 rocznicę ślubu,

Poniedziałek   – 02.09.2019.r.

godz. 700 –         +   Ryszard Michalik – od rodziny Zwolińskich,

godz. 1800 –       +   Janusz Matysik – od Bronka i Józka z Osiedla Żbik w Krzeszowicach,

Wtorek   – 03.09.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO GRZEGORZA WIELKIEGO, PAPIEŻA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –         +   Ryszard Michalik – od rodziny Surzynów  i  Polaków,

godz. 1800 –     Dziękczynna za obronę doktoratu,

Środa  – 04.09.2019.r.

godz. 700 –         +  Eleonora Skołuba  – od rodziny Skołubów z Brzoskwini,

godz. 1800 –       +   Stefania Chlebowska – z okazji Imienin – i Wojciech mąż,

Czwartek  – 05.09.2019.r.

godz. 700–        +  Jerzy Żbik – od sąsiadów z Bloku przy ul. Długiej 21 w Krzeszowicach,

godz. 1800–        +  Leszek Adamowicz – od żony z dziećmi i rodzinami,

Piątek  – 06.09.2019.r.

godz. 700 –        +  Andrzej Sioła – od sąsiadów z Bloku przy ul. Szarych Szeregów Nr 6 w Krzeszowicach,

godz. 1800 –       +  Wojciech Dubis  – w 10 rocznicę śmierci,

Sobota  – 07.09.2019.r.

godz. 700 –         +  Jerzy Żbik – od koleżanek i kolegów ze Spółdzielni Ogrodniczej „Ziemia Sądecka” w Nowym Sączu,

godz. 1800 –       O łaskę wiary i zdrowie dla Renaty, Marcina i Edyty,

Niedziela    08.09.2019.r. ( 23 Niedziela Zwykła )

godz. 730–         +  za dusze w czyścu cierpiące,

godz. 900 –         +  Maria i Władysław Witek,

godz.1100–         +  Maria i Józef Sekuła,

godz.1700 –        +  Tomasz Czak,

Poniedziałek   – 09.09.2019.r.

WSPOMNIENIE  BŁOGOSŁAWIONEJ  ANIELI  SALAWY, DZIEWICY

godz. 700 –         +   Kazimiera Dobrowolska  – od wnuczki Kasi z mężem i dziećmi,

godz. 1800 –       +   Marian Kuchta  – od rodziny Bulicz,

Wtorek   – 10.09.2019.r.

godz. 700 –         +   Ryszard Michalik – od rodziny Kulpińskich,

godz. 1800 –      +   Grażyna Gędłek,

Środa  – 11.09.2019.r.

godz. 700 –         +  Jerzy Żbik – od sąsiadów z Bloku przy ul. Długiej 21 w Krzeszowicach,

godz. 1800 –       +   Jan Święszek – w 2 rocznicę śmierci,

Czwartek  – 12.09.2019.r.

godz. 700–        +  Kazimiera Dobrowolska – od wnuczek: Iwony, Karoliny i Eweliny z  rodzinami,

godz. 1800–        +  Zbigniew Pierzchała  – od Anny z córkami i z rodziną,

Piątek  – 13.09.2019.r.

godz. 700 –        +  Ryszard Michalik  – od rodziny Katarzyńskich,

 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

godz. 1800 –   1) O Błogosławieństwo Boże i łaski oraz opiekę Matki Bożej dla pielgrzymów do Ludźmierza, Na Bachledówkę i Krzeptówki,

2)  + Mieczysław Grzyb – z okazji urodzin,

3)   Dziękczynna za szczęśliwy powrót z pielgrzymski z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże dla Elżbiety i Zbigniewa oraz ich dzieci,

Sobota  – 14.09.2019.r.

ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

godz. 700 –         +  Kazimiera Dobrowolska  – od córki Anny z mężem,

godz. 1800 –       +  Anna Walczowska – w 43 rocznicę śmierci, oraz mąż Jan i zmarli synowie i synowe,

Niedziela    15.09.2019.r. ( 24 Niedziela Zwykła )

godz. 730–         +  Julianna i Czesław Babiuch,

godz. 900 –         +  Władysław Mazur – w 5 rocznicę śmierci,

godz.1100–         +  Kazimierz Tomczyk – w 9 rocznicę śmierci,

godz.1700 –        O Boże Błogosławieństwo i łaski, oraz opiekę Matki Bożej dla Emilii – w 18 rocznicę urodzin,

Poniedziałek   – 16.09.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW, KORNELIUSZA, PAPIEŻA, I CYPRIANA, BISKUPA

godz. 700 –         +   Eleonora Skołuba   – od Barbary i Wojciecha Skołubów,

godz. 1800 –       +   Piotr i Józefa Ropka  – od syna z rodziną,

Wtorek   – 17.09.2019.r.

godz. 700 –         +   Kazimiera Dobrowolska  – od córki Aleksandry,

godz. 1800 –      +  Mieczysław i Teofila Braś, Zofia córka,

Środa  – 18.09.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI

godz. 700 –         +  Kazimiera Dobrowolska – od Teresy i Stanisława Kulczyckich,

godz. 1800 –       O Błogosławieństwo Boże i łaski oraz opiekę Matki Bożej dla członków Róży Różańcowej Matki Bożej Łaskawej i ich rodzin,

Czwartek  – 19.09.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO JANUAREGO, BISKUPA I MĘCZENNIKA,

godz. 700–        +   Andrzej Mazur – w 6 rocznicę śmierci,

godz. 1800–      +  Jan i Katarzyna Zatorscy, oraz rodzeństwo – od córki i siostry Marii,

Piątek  – 20.09.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM, TAEGON, PREZBITERA, PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY

godz. 700 –        +  Andrzej Sioła   – od szwagra Michała z rodziną,

godz. 1800 –      +  Marianna Kaczmarczyk – w 1 rocznicę śmierci,

Sobota  – 21.09.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

godz. 700 –         +  Franciszek – w 25 rocznicę śmierci i Weronika Motyka – w 3 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       +  Adam Węziński i z rodziny,

Niedziela    22.09.2019.r. ( 25 Niedziela Zwykła )

godz. 730–         +  Stanisław Malczyk – w 4 rocznicę śmierci,

godz. 900 –         +  Stefania i Stefan Gleń,

godz.1100–         +  Kazimierz i Maria Ziębińscy oraz syn Zdzisław,

godz.1700 –        Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny i Czesława Mazur  – w 45 rocznicę ślubu,

Poniedziałek   – 23.09.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO OJCA PIO Z PIETRELCINY, KAPŁANA

godz. 700 –        +   Kazimiera Dobrowolska   – od rodziny Rozmus,

godz. 1800 –      +    Zofia i Jan Kopciuch – od przyjaciół z ulicy Żbickiej  w Krzeszowicach,

Wtorek   – 24.09.2019.r.

godz. 700 –        +    Jerzy Żbik   – od rodziny Sojków  z  Krzeszowic,

godz. 1800 –     +    Kazimiera Mudrak – w 20 rocznicę śmierci,

Środa  – 25.09.2019.r.

godz. 700 –        +   Andrzej Sioła  – od sąsiadów z Bloku Nr 7 przy ul. Szarych Szeregów w Krzeszowicach ,

godz. 1800 –       rezerwacja P. Urbanik

Czwartek  – 26.09.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW KOSMY I DAMIANA, 

godz. 700–        +    Józefa Góralczyk – od wnuczki Renaty z mężem i córką,

godz. 1800–     Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Marty  i Mariana   – w 10 rocznicę ślubu,

Piątek  – 27.09.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO WICENTEGO A PAULO, KAPŁANA

godz. 700 –        +    Andrzej Sioła   – od sąsiadów z Bloku Nr 7 przy ul.  Szarych Szeregów w Krzeszowicach ,

godz. 1800 –     +   Władysław Ciepacz oraz rodzice i brat Stanisław,

Sobota  – 28.09.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO WACŁAWA, MĘCZENNIKA

godz. 700 –        +    Kazimiera Bendkowska – od sąsiadów z Bloku Nr 1 przy ul.  Szarych Szeregów w Krzeszowicach ,

godz. 1800 –      O zdrowie dla Zofii i dla całej rodziny,

Niedziela    29.09.2019.r. ( 26 Niedziela Zwykła )

godz. 730–        +   Sabina i Aleksander Ruczyński,

godz. 900 –        +  Irena Czuchra – w 15 rocznicę śmierci, oraz Maria i Zbigniew Czuchra,

godz.1100         +   Krystyna Kaczmarczyk – w rocznicę śmierci,

godz.1700       +   Antonina Czak,

30.09.2019. – 06.10.2019.r.

Poniedziałek   – 30.09.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO HIERONIMA, KAPŁANA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –        +    Kazimiera Bendkowska   – od sąsiadów z bloku Nr 1 przy ul. Szarych Szeregów w Krzeszowicach,

godz. 1800 –      +    Stanisław Bylica – od rodziny Rozmus,