Czwartek  – 01.08.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO ALFONSA MARII LIGUORIEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700–         +  Elżbieta Grzyb – od Zofii Spyra z córkami: Elżbietą i Renatą,

godz. 1800–         +  Wacław i Alicja Wyrwa,

Piątek  – 02.08.2019.r.

godz. 700 –        +  Piotr Horąży  –  od grona pedagogicznego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzeźnicy ,

godz. 1800 –       +  Zbigniew Pierzchała – od rodziny Szebesberger,

Sobota  – 03.08.2019.r.

godz. 700 –        +  Elżbieta Grzyb  –  od Marii Mazur z rodziną,

godz. 1800 –       Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Matki Bożej  dla  Antoniny i Eugeniusza – w 50 rocznicę ślubu, a także dla  Elżbiety i Bogdana  – w 16 rocznicę ślubu,

Niedziela    04.08.2019.r. ( 18 Niedziela Zwykła )

 godz. 730–          O uzdrowienie z choroby dla Antoniny,

godz. 900 –        +  Zofia Zbrojna,

godz.1100–         Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny,

godz.1700 –       +  Piotr Kurdziel, Janina żona, Janina Ryś i Sławomir mąż oraz Jan Kurdziel, 

Poniedziałek   – 05.08.2019.r.

ROCZNICA POŚWIĘCENIA RZYMSKIEJ BAZYLIKI NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

godz. 700 –        +  Piotr Horąży – od Antoniny Gleń z synem,, 

godz. 1800 –      +  Piotr Horąży – od mamy i taty,

Wtorek   – 06.08.2019.r.

ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

godz. 700 –        +   Maria Pałka,

godz. 1800 –      +  Elżbieta Grzyb – od męża Marka,

Środa  – 07.08.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW SYKSTUSA II, PAPIEŻA I TOWARZYSZY

godz. 700 –        + Leszek Adamowicz – od córki Lindy z Wojtkiem i Stasiem,

godz. 1800 –     +   Anna Puk – od rodziny Galosów,

Czwartek  – 08.08.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO DOMINIKA, KAPŁANA

godz. 700–         +  Jadwiga Orwat – od rodziny Rozmus z ul. Dąbrowskiego i z ul. Żbickiej w Krzeszowicach,

godz. 1800–         +  Marta Dąbkowska – od przyjaciół z „Kliki”.

Piątek  – 09.08.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA (EDYTY STEIN), DZIEWICY I MĘCZENNICY, PATRONKI EUROPY

godz. 700 –        +  Leszek Adamowicz  –  od pracowników Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach,

godz. 1800 –       +  Grażyna Woźniak – od Krystyny z rodziną,

Sobota  – 10.08.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA, DIAKONA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –      +    Janusz Matysik  –  od mieszkańców Osiedla Żbik w Krzeszowicach,

godz. 1800 –     +  Tadeusz Gajda i syn Dariusz,

Niedziela    11.08.2019.r. ( 19 Niedziela Zwykła )

 godz. 730–          +  Jadwiga i Stanisław Chochół  –  od wnuka  Ryszarda,

godz. 900 –        +  Eugeniusz Kłeczek – w 13 rocznicę śmierci,

godz.1100–         Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Barbary i Jacka – w 33 rocznicę ślubu,

godz.1700 –       +  Julian Kozina i rodzice, 

Poniedziałek   – 12.08.2019.r.

godz. 700 –         +  Leszek Adamowicz – od Barbary i Zbigniewa Kowalczyków, 

godz. 1800 –       +  Piotr Horąży – od żony Doroty,

Wtorek   – 13.08.2019.r.

ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY KALWARYJSKIEJ

godz. 700 –         +  Feliksa Grejner – w 1 rocznicę śmierci,

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

godz. 1800 –   1) O Błogosławieństwo Boże i łaski oraz opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Kalwaryjskiej i ich rodzin,

2)  + Czesław Łabaj – w 5 rocznicę śmierci, oraz żona Zofia,

3)  +  Włodzimierz Burnus – od sąsiadów,

Środa  – 14.08.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, KAPŁANA i MĘCZENNIKA

godz. 700 –         +  Leszek Adamowicz – od rodziny Florczaków,

godz. 1800 –      + Józefa Ostachowska – od córki Barbary, wnuczki Renaty    i Agaty z rodziną i prawnukiem Erykiem,

Czwartek  – 15.08.2019.r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY

godz. 730–          +  Zygmunt Pałka, Zofia żona i rodzice,

godz. 900 –         +  Maria Skóra – z okazji imienin,

godz.1100–         +  Marian Nowak,

godz. 700–         +  Aleksander Pająk – w 2 rocznicę śmierci,

Piątek  – 16.08.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO STEFANA WĘGIERSKIEGO, KRÓLA

godz. 700 –        +  Jadwiga Orwat  –  od Józefa i Macieja Ropka z rodzinami,

godz. 1800 –       +  Piotr Horąży – od sąsiadów z Bloku przy ul. Żbickiej 22 w Krzeszowicach,

Sobota  – 17.08.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO JACKA, KAPŁANA, PATRONA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

godz. 700 –       +   Leszek Adamowicz  –  od rodziny Wolszewskich,

godz. 1800 –     +   Adela Kaczmarczyk – w rocznicę śmierci,

Niedziela    18.08.2019.r. ( 20 Niedziela Zwykła )

godz. 730–        +   Irena Cader –  w 4 rocznicę śmierci ,

godz. 900 –      +   Maria i Józef Ruszaj,

godz.1100–       Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Grzegorza i Agnieszki  – w 18 rocznicę ślubu,

godz.1700 –      +   Irena Cader –  w 4 rocznicę śmierci,

Poniedziałek   – 19.08.2019.r.

godz. 700 –         O Błogosławieństwo Boże i łaski dla rodziny, 

godz. 1800 –       Dziękczynna za łaski z prośbą o dalszą opiekę Bożą i Matki Najświętszej dla Stefana – z okazji dnia urodzin, 

Wtorek   – 20.08.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO BERNARDA, OPATA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –         +  Leszek Adamowicz – od kuzynek: Beaty i Alicji z rodzinami,

godz. 1800 –      +  Halina Karczmarczyk – w 2 rocznicę śmierci,

Środa  – 21.08.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO PIUSA X, PAPIEŻA

godz. 700 –         + za dusze w czyśćcu cierpiące,

godz. 1800 –       Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Zofii i Antoniego  – w 54 rocznicę ślubu,

Czwartek  – 22.08.2019.r.

WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY KRÓLOWEJ

godz. 700–         +  Marek Łazowy – w 8 rocznicę śmierci,

godz. 1800–         +  Benedykta, Zdzisław i Mikołaj Adamscy,

Piątek  – 23.08.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ RÓŻY Z LIMY, DZIEWICY

godz. 700 –        +  Władysława Kłeczek  –  w 16 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       +  Józef Setkowicz i z rodziny,

Sobota  – 24.08.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA

godz. 700 –         +  Kazimiera Dobrowolska   –  od wnuczki z rodziną,

godz. 1800 –       +  Anna Kociołek – od rodziny Wyrwów,

Niedziela    25.08.2019.r. ( 21 Niedziela Zwykła )

godz. 730–         Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Danuty i Henryka – w 35 rocznicę ślubu,

godz. 900 –         +  Jan Grabowski – w 30 rocznicę śmierci,

godz.1100–         +  Maria Skóra – w 5 rocznicę śmierci,

godz.1700 –        +  Katarzyna Mitka – w 17 rocznicę śmierci. 

Poniedziałek   – 26.08.2019.r.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ

godz. 700 –         +   Władysław i Bronisława Klimczak,

godz. 1800 –       O Błogosławieństwo Boże i łaski oraz opiekę Matki Bożej dla członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Łaskawej i ich rodzin,

Wtorek   – 27.08.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ MONIKI

godz. 700 –         +   Leopold Kurdziel,

godz. 1800 –     +     Jerzy Obodziński,

Środa  – 28.08.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO AUGUSTYNA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –         + Krystyna Kuczara – od wnuczki Moniki  z rodziną,

godz. 1800 –       Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Henryka  i Janiny  – w 43 rocznicę ślubu,

Czwartek  – 29.08.2019.r.

WSPOMNIENIE MĘCZEŃSTWA ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA

godz. 700–        +  Jan Molik – od kuzynek: Zofii, Kazimiery i Wiesławy,

godz. 1800–        +  Krystyna Kuczara – w 1 rocznicę śmierci – od córki Anny z mężem,

Piątek  – 30.08.2019.r.

godz. 700 –        +  Irena Świeży i Ewa Radosz,

godz. 1800 –       +  Danuta Kubin – w 2 rocznicę śmierci,

Sobota  – 31.08.2019.r.

godz. 700 –         +  Krzysztof Molski – od rodziny Góreckich,

godz. 1800 –       +  Dorota i Henryk Napieracz,