Wtorek   – 01.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ  TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –        +    Adam Godyń – od rodziny Małodobrych,

godz. 1800 –     +    Robert Puk – w 15 rocznicę śmierci,

Środa  – 02.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTYCH ANIOŁÓW STRÓŻÓW 

godz. 700 –        +   Józefa Góralczyk  – od wnuczki Elżbiety z mężem i synem,

godz. 1800 –       +    Antoni Bator – w 3 rocznicę śmierci – od córki Urszuli z rodziną,

Czwartek  – 03.10.2019.r.

godz. 700–        +    Włodzimierz Mazur – od siostry Haliny z mężem,

godz. 1800–        +   Franciszek i Maria Sukta i z rodziny,

Piątek  – 04.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO FRANCISZKA Z ASYŻU

godz. 700 –        +    Kazimiera Dobrowolska  – od wnuczki Moniki z Dawidem  i wnuczki Doroty,

godz. 1800 –     +    Ryszard Michalik – od rodziny Krajewskich,

Sobota  – 05.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ FAUSTYNY KOWALSKIEJ, DZIEWICY

godz. 700 –        +    Kazimiera Dobrowolska  – od rodziny Obodzińskich,

godz. 1800 –       +    Elżbieta Lacher – w 1 rocznicę śmierci – od męża i córek z rodzinami

Niedziela    06.10.2019.r. ( 27 Niedziela Zwykła )

godz. 730–        +   Stanisław Sternalski – w 9 rocznicę śmierci,

godz. 900 –     +   Roman Majocha – w 35 rocznicę śmierci,

godz.1100–   O Błogosławieństwo Boże i łaski dla Sebastiana Kobieli – w 40 rocznicę urodzin,

godz.1700 Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Pelagii  i Józefa   – w 55 rocznicę ślubu, oraz Urszuli i Jana – w 35 rocznicę ślubu,

Poniedziałek   – 07.10.2019.r.

WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY RÓŻAŃCOWEJ

godz. 700 –        +   Józefa Góralczyk   – od syna z rodziną,

godz. 1800 –      +    Maria Kurdziel – z okazji  Imienin i mąż Szczepan,

Wtorek   – 08.10.2019.r.

godz. 700 –        +    Włodzimierz Mazur    – od siostrzeńca Mariusza  z rodziną,

godz. 1800 –     +    Józefa Cekiera,

Środa  – 09.10.2019.r.

ŚWIĘTO BŁOGOSŁAWIONEGO WINCENTEGO KADŁUBKA, BISKUPA

godz. 700 –        +    Jadwiga Muszyńska – od brata Stanisława Kulczyckiego, oraz od Anny Kulczyckiej – Kleszcz z rodziną,

godz. 1800 –       +   Stanisław Bylica,

Czwartek  – 10.10.2019.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEJ MARII ANGELI TRUSZKOWSKIEJ, DZIEWICY

godz. 700–        +    Marcin Wrona – od Mirosława i żony z rodziną,

godz. 1800–        +  Andrzej Sioła – od sąsiadów z bloku przy ul. Szarych Szeregów, klatka III,

Piątek  – 11.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO JANA XXIII, PAPIEŻA

godz. 700–        +    Stanisława Nowak  –  w 20 rocznicę śmierci, Walerian mąż i Tadeusz syn,

godz. 1800–        O Błogosławieństwo Boże, łaski i opiekę Matki Bożej dla Łucji – w 1 rocznicę urodzin i dla jej rodziców,

Sobota  – 12.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  BŁOGOSŁAWIONEGO JANA BEYZYMA, KAPŁANA

godz. 700 –        +    Kazimiera Dobrowolska  – od rodziny  Wieczorków,

godz. 1800 –       +    Eleonora Skołuba – od sąsiadów,

Niedziela    13.10.2019.r. ( 28 Niedziela Zwykła )

godz. 730–        +   Julianna i Czesław Babiuch,

godz. 900 –     +    Wiesława Orska – w 3 rocznicę śmierci,

godz.1100–O Błogosławieństwo Boże, łaski i opiekę Matki Bożej dla Wojtka – w 1 rocznicę urodzin,

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

godz. 1700 –   1) +  Jan Rudel – w 3 rocznicę śmierci, oraz rodziców i braci,

2)  Dziękczynna za 25 lat posługi kapłańskiej Księdza Jacka Lasonia,

3)  O Błogosławieństwo Boże i łaski oraz opiekę Matki Bożej dla członków Róży Świętej Rodziny z Nazaretu i ich rodzin, 

Poniedziałek   – 14.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ MAŁGORZATY MARII ALACOQUE, DZIEWICY

godz. 700 –        +   Józefa Góralczyk   – od rodziny Mirek,

godz. 1800 –      +    Bronisław i Helena Łazowy, syn Marian – od Cecylii i Stanisława Wróbel,

Wtorek   – 15.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ  TERESY OD JEZUSA, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –        +   Adam Uruszczak – w 14 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –     +   Jerzy i Jan Obodziński – w 6 rocznicę śmierci,

Środa  – 16.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ JADWIGI ŚLĄSKIEJ 

godz. 700 –        +  Julian, Honorata, Edward  i  Teresa Sioła,

godz. 1800 –       +   Edward – od znajomych,

Czwartek  – 17.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO IGNACEGO ANTIOCHEŃSKIEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700–        +    Włodzimierz Mazur – od Anny Cudak z rodziną,

godz. 1800–        +   Helena i Zygmunt Tataruch,

Piątek  – 18.10.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO ŁUKASZA, EWANGELISTY

godz. 700 –        +  Jadwiga Muszyńska  – od bratanka Stanisława Kulczyckiego z rodziną,

godz. 1800 –     +   Jerzy Żbik – od Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyjaźń” w Krzeszowicach,

Sobota  – 19.10.2019.r.

godz. 700 –        +  Irena Cader,

godz. 1800 –      Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny i  Stanisława   – w 50 rocznicę ślubu,

 Niedziela    20.10.2019.r. ( 29 Niedziela Zwykła )

 UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II, PAPIEŻA,

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JANA KANTEGO, KAPŁANA, GŁÓWNEGO PATRONA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ I MIASTA  KRAKOWA,

 godz. 730–        +  Jolanta Walczak – w 4 rocznicę śmierci,

godz. 900 –        Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Teresy  i Andrzeja    – w 30 rocznicę ślubu,

 godz.1130–         SUMA ODPUSTOWA

                         +  Maria i Michał Rajchel,

 godz.1700 –       O Boże Błogosławieństwo i łaski, oraz opiekę Matki Bożej dla Nikodema  – w 1 rocznicę urodzin,

Poniedziałek   – 21.10.2019.r.

godz. 700 –        +   Bogdan Łagan – od Izabeli z mężem i dziećmi,

godz. 1800 –      +    Mieczysław Wójcik,

Wtorek   – 22.10.2019.r.

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

godz. 700 –        +   Włodzimierz Mazur – od Władysława Wyrwy z rodziną,

godz. 1800 –      Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Agaty  i Marcina Białas    – w 25 rocznicę ślubu, oraz córek Adrianny i Hanny,

Środa  – 23.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO JÓZEFA BILCZEWSKIEGO, BISKUPA 

godz. 700 –        +   Bogdan Łagan  – od  żony,

godz. 1800 –       +   Józefa Góralczyk – od córki z mężem,

Czwartek  – 24.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO ANTONIEGO MARII CLARETA,  BISKUPA

godz. 700–        +    Jadwiga Muszyńska – od rodziny Młynarczyków,

godz. 1800–       +    z rodziny Gizów i Maciejowskich,

Piątek  – 25.10.2019.r.

godz. 700 –        +    Maria Ostachowska – Dorynek,

godz. 1800 –     +    Felicja Dorynek,

Sobota  – 26.10.2019.r.

WSPOMNIENIE  BŁOGOSŁAWIONEJ CELINY BORZĘCKIEJ, ZAKONNICY

godz. 700 –        +    Jadwiga Muszyńska   – od rodziny Rozmusów,

godz. 1800 –       +    Stanisław Szumera – w 7 rocznicę śmierci,

Niedziela    27.10.2019.r. ( 30 Niedziela Zwykła )

godz. 730–        +    Kazimiera Zdziech, Stefania i Andrzej Zdziech,

godz. 900 –        Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Józefa i Wiktorii Mirek  – w 62 rocznicę ślubu,

godz.1100–         +    Zofia i Tadeusz  Kościelniak,

godz.1700 –       +    Zofia  Bazgier – w 2 rocznicę śmierci,