Poniedziałek 1.10.2018 wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
godz.   7.00   + Stanisław Brynecki (od córki Marty z rodzina)
godz. 18.00   + Magdalena Kurdziel (od sąsiadów z ul. Stopki)

Wtorek 2.10.2018 wsp św. Aniołów Stróżów
godz.   7.00  + Magdalena Kurdziel (od Moniki i Łukasza Zwolińskich)
godz. 18.00  + Krzysztof Mihułka (od Eugenii Mareckowej)

Środa 3.10.2018
godz.   7.00   + Stanisław Brynecki ( od córki Jadwigi z rodziną)
godz. 18.00   + Antoni Bator 2 r.śm. (od córki Urszuli z rodziną)

Czwartek 4.10.2018 wsp. św. Franciszka z Asyżu
godz.   7.00   + Magdalena Kurdziel (od pracowników Schroniska dla Niepełnosprawnych w Radwanowicach)
godz. 18.00   + Ewa Matan (od Anny Cioch)

Piątek 5.10.2018 wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dz.
godz.   7.00   + Joanna Majocha (od Krzysztofa Chochół z rodz.)
godz. 18.00   + Magdalena Kurdziel (od nauczycieli Szk. Pods. nr 1 w Krzeszowicach)

Sobota 6.10.2018
godz.   7.00   + Stanisław Sternalski 8 rocz. śm.
godz. 18.00   +Janina Drewniak (od brata z rodziną)

27 NIEDZIELA ZWYKŁA 7.10.2018 N.M.P. RÓŻAŃCOWEJ
godz.   7.30   Dziękczynna za łaski z prośba o bł. Boże i opieke M.B. dla Ewy i Tomasza Kursa w 15 rocz ślubu oraz ich dzieci: Jakuba i Krystiana
godz.   9.00   Dziękczynna za łaski z prośbą o bł. Boże dla Elżbiety Rozmus w 60 rocz. urodzin
godz. 11.00   + Andrzej Wójcik 23 rocz. śm.
godz. 17.00   Dziękczynna za łaski z prośbą o bł. Boże dla rodziny Smółków

Poniedziałek 8.10.2018
godz.   7.00   + Joanna Majocha (od Waldemara Chochół z rodziną)
godz. 18.00   o bł. Boże i opiekę M.B. dla członkiń Róży M.B. Łaskawej i ich rodzin

Wtorek 9.10.2018 święto bł. Wincentego Kadłubka, bpa
godz.   7.00   + Ewa Matan (od rodziny Matanów)
godz. 18.00   + Władysław Chochół (od współpracowników Klubu Sportowego “Świt”

Środa 10.10.2018
godz.   7.00   + Stanisław Brynecki (od rodz. Zjawiony i Głuc)
godz. 18.00   + Anna Ropka

Czwartek 11.10.2018
godz.   7.00   + Józef (od mieszkańców os. Ćmany)
godz. 18.00   + Stanisław Brynecki (od sąsiadów z ul. Dąbrowskiego 9)

Piątek 12.10.2018
godz.   7.00   + Ewa Matan (od Janiny Pałka z Chrzanowa)
godz. 18.00   Dziękczynna za łaski z prośbą o bł Boże i opiekę M.B. dla Stanisławy i Edwarda Pączek w 50 rocznicę ślubu

Sobota 13.10.2018 wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.
godz.   7.00  + Dariusz i Kazimierz Mirek
FATIMA:
godz. 18.00   1) O bł Boże i łaski dla uczestników pielgrzymki “Lednica Seniora”
                        2)  + Wiesława Orska 2 rocz. śm
                        3)  + Maria i Szczepan Kurdziel

28 NIEDZIELA ZWYKŁA 14.10.2018
godz.   7.30   Dziękczynna za łaski z prośbą o bł Boże i opiekę M.B. dla Bartłomieja w 13 rocznicę urodzin
godz.   9.00   + Maria Gędłek 20 rocz. śm.
godz. 11.00   1)   Dziękczynna za łaski z prośbą o bł Boże i opiekę M.B. dla Marii i Andrzeja w 40 rocznicę ślubu
                      2)   + Olaf Gumula ( w rocznicę urodzin od rodziców i braci)
godz. 17.00   + Józef Mękal 2 rocz. śm.

Poniedziałek 15.10.2018 wsp. św. Teresy od Jezusa, dz. i dra K-ła
godz.   7.00   + Wanda Bała (od koleżanek z pracy)
godz. 18.00   + Jerzy i Jan Obodziński 5 rocz. śm.

Wtorek 16.10.2018 wsp. św. Jadwigi Śląskiej
godz.   7.00   + Edward Synowiec (od koleżanek córki: Ewy, Haliny i Atki)
godz. 18.00   + Honorata Sioła 40 rocz. śm. Julian, Edward i Teresa

Środa 17.10.2018 wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego bpa i męczennika
godz.   7.00   + Ewa Matan (od rodz. Urbańczyków z Chrzanowa)
godz. 18.00   + Emil Orwat

Czwartek 18.10.2018 święto św. Łukasza , ewang.
godz.   7.00   + Zbigniew Koryciński (od Tomasza i Inki)
godz. 18.00   W int. Bogu wiadomej za Małgorzatę

Piątek 19.10.2018
godz.   7.00   + Edward Synowiec (od rodziny Synowców)
godz. 18.00   + Magdalena Kurdziel (od dyr., pracowników administracji i obsługi Szkoły Podst. nr 1 w Krzeszowicach)

Sobota 20.10.2018 Urocz. św. Jana Kantego prez. gł. patrona archid. krakowskiej
godz.   7.00   + Zbigniew Koryciński (od rodz. Tryczyńskich)
godz. 18.00   + Jan Rudel, rodzice i synowie

29 NIEDZIELA ZWYKŁA 21.10.2018 ODPUST ŚW. JANA PAWŁA II
godz.   7.30   + Piotr Walkowicz (od przyjaciół mamy z os. Żbik)
godz.   9.00   + Kazimiera Zdziech 13 rocz. śm.; Andrzej i Stefania Zdziech
godz. 11.30   SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN
godz. 17.00   Dziękczynna za łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę M.B dla Marcina i Agaty Białas w 24 rocz. ślubu