Niedziela   –  01.03.2020.r. (  1  Niedziela Wielkiego Postu )

godz. 730–          +  Stefania i Andrzej Zdziech oraz Kazimiera Zdziech,

godz. 900–          + Helena Knapik  – w  14  rocznicę śmierci,

godz.1100         +  Generał Władysław Karcz  – od  mamy  i  siostry,

godz.1700       +  Genowefa Lorenc  –  od córki Magdaleny, 

Poniedziałek   – 02.03.2020.r.

godz. 700 –        + Władysława Kościelna – od sąsiadów,

godz. 1800 –      + Kazimierz Matyaszek  – od koleżanek z Czatkowic,

Wtorek   – 03.03.2020.r.

godz. 700 –        +  Andrzej Górka  – od Małgorzaty Michalik,

godz. 1800 –      +  Kazimierz Tarnowski  –  w  9 rocznicę śmierci,

Środa  – 04.03.2020.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO KAZIMIERZA PATRONA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

godz. 700 –        +  Władysława Kościelna – od sąsiadów,

godz. 1800 –       O Błogosławieństwo Boże i łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Mateusza – w 4 rocznicę urodzin,

Czwartek  – 05.03.2020.r.

godz. 700–        + Aniela i Stanisław Goryl,

godz. 1800 –      +  Wanda i Stanisław Lorek,

Piątek  – 06.03.2020.r.

godz. 700 –        + Adam Pałka,

godz. 1800 –      + Zbigniew i Danuta Kania – od dzieci,

Sobota  – 07.03.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIC: PERPETUY I FELICYTY

godz. 700 –        +  Andrzej Górka  –  od Antoniego i Krystyny Michalik,

godz. 1800 –      + Wiesław Buba – od siostry,

Niedziela   –  08.03.2020.r. (  2  Niedziela Wielkiego Postu )

godz. 730–          +  Karolina i Józef Stępniowski – w rocznicę śmierci,

godz. 900–          + Maria Chwiałkowska  – w  2  rocznicę śmierci, oraz Magdalena  Dorter – w  4  rocznicę śmierci,

godz.1100         O Błogosławieństwo Boże i łaski dla Zosi  w przygotowaniu do  I –szej  Komunii  Świętej,

godz.1700       O Błogosławieństwo Boże i łaski oraz dary Ducha Świętego dla Agnieszki – w 45 rocznicę urodzin,

Poniedziałek   – 09.03.2020.r.

godz. 700 –        + Janina Lacher – od rodziny Mazurów i Matusików,

godz. 1800 –      + Genowefa Lorenc – od syna Waldemara,

Wtorek   – 10.03.2020.r.

godz. 700 –        +  Janina Lacher  – od rodziny Matarzyńskich i Kasprzyków,

godz. 1800 –      +  Alicja Kłeczek   –  od   O.S.P.  w  Krzeszowicach,

Środa  – 11.03.2020.r.

godz. 700 –        +  Zofia Białek – od Heleny Szymańskiej,

godz. 1800 –       +  Stanisława Surzyn  – w  11 rocznicę śmierci, 

Czwartek  – 12.03.2020.r.

godz. 700–        + Andrzej Górka  –  od kuzynki Urszuli Michalik,

godz. 1800 –      +  Paweł Kopacz  –  od rodziców,

Piątek  – 13.03.2020.r.

godz. 700 –        + Zofia Białek  – od sąsiadów z Bloku przy ul. Długiej 10, klatka 6 w Krzeszowicach,

godz. 1800 –       + Bronisław Lorek,

Sobota  – 14.03.2020.r.

godz. 700 –        +  Janina Lacher  –  od koleżanki Urszuli ze Żbika,

godz. 1800 –      + Zofia Rozmus – w 5 rocznicę śmierci,

Niedziela   –  15.03.2020.r. (  3  Niedziela Wielkiego Postu )

godz. 730–          +  Józefa Chałupa, mąż Kazimierz, syn Bronisław i żona Janina,

godz. 900–          + Stanisław Dębiec  – od bratowej i rodziny Dębców  z Bolęcina,

godz.1100         +  Władysław  Chudzikowski   –  w 5 rocznicę śmierci,

godz.1700       +  Franciszek Bigaj   –  w 18  rocznicę śmierci oraz Janina – w 2 rocznicę śmierci,