Piątek 1.03.2019
godz.   7.00   +Jolanta Wieczorek (od męża)
godz. 18.00   + Aniela i Stanisław Goryl

Sobota 2.03.2019
godz.   7.00   O zdrowie i błog. Boże dla Janusza w 50 rocz. urodzin
godz. 11.00   Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania (Abp Marek Jędraszewski)
godz. 18.00   + Włodzimierz (40 rocz. śm.) i Maria (13 rocz. śm.) Rusinek

8 NIEDZIELA ZWYKŁA 3.03.2019
godz.   7.30   + Kazimiera Zdziech, Stefania i Andrzej Zdziech
godz.   9.00   + Kazimierz Mikołajski 8 rocz. śm.
godz. 11.00    + Kazimierz Łagan i rodzice
godz. 17.00    + Maria Chwiałkowska 1 rocz. śm. oraz Magdalena Dorter 3 rocz. śm.

Poniedziałek 4.03.2019 św. Kazimierza królewicza, świeto
godz.   7.00   + Józef Skotniczny (od żony i córki)
godz. 18.00   + Karolina Baranowska, mąż Czesław

Wtorek 5.03.2019
godz.   7.00   + Jolanta Wieczorek (od Haliny, Witolda Kawala i Oli Olech)
godz. 18.00   + Józef Czechowski (od żony Danuty z rodziną)

Środa Popielcowa 6.03.2019
godz.   7.00   + Bogdan Skotniczny (od koleżanek i kolegów z os. Żbik)
godz. 16.00   + Karolina i Józef Stępniowski
godz. 18.00   + Adam Pałka

Czwartek 7.03.2019 św. Perpetuy i Felicyty męcz. wsp.
godz.   7.00   + Zofia Bolek (od sąsiadów: Bronisławy Basiura, Danuty i Marka Piaseckich)
godz. 18.00   + Wiesław Buba (od siostry)

Piątek 8.03.2019
godz.   7.00   + Andrzej Czyczyło
godz. 18.00   + Piotr Janus (od sąsiadów: Józefa i Macieja Ropka z rodzinami)

Sobota 9.03.2019
godz.   7.00   + Jolanta Wieczorek (od wnuka Mateusza z rodziną)
godz. 18.00   + Adam Kulig 4 rocz. śm.

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.03.2019
godz.   7.30   + Jan Lacher, ojciec Stanisław
godz.   9.00   + Irena i Stanisław Kołacz oraz rodzice
godz. 11.00   + Stanisława Surzyn 10 rocz. śm.
godz. 17.00   + Kazimiera Mosz 10 rocz. śm.

Poniedziałek 11.03.2019
godz.   7.00   +Józef Skotniczny (od teściowej)
godz. 18.00   + Bogdan Skotniczny (od mamy Anny Skotnicznej)

Wtorek 12.03.2019
godz.   7.00   + Józef Stachowski ( od szwagra Eugeniusza z rodziną)
godz. 18.00   + Franciszek (17 r.śm) i Janina (1 r.śm.) Bigaj

Środa 13.03.2019
godz.   7.00   + Jolanta Wieczorek (od przyjaciółki Meli)
godz. 18.00   + Sabina Ruczyńska (od sąsiadów z bloku w Gaju)