Piątek  – 01.05.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO JÓZEFA, RZEMIEŚLNIKA

godz. 700 –        +  Józef  Mirek  – od chrześniaka  Kazimierza,

godz. 1800 –       + Stanisław Kozina  – od siostry Wiesławy z mężem,

Sobota  – 02.05.2020.r.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ  POLSKI

godz. 700–          Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże , oraz opiekę Matki  Bożej dla Krystyny – w  80  rocznicę urodzin,

godz. 1800 –     +   Stefan i Leokadia Paluch oraz syn Zygmunt,

Niedziela    03.05.2020.r. ( 4 Niedziela Wielkanocna )

godz. 730–          +   Elżbieta Ropka – w 20 rocznicę śmierci,

godz. 900–         +    Maria i Józef Gawin oraz syn Jan,

godz.1100        O Błogosławieństwo Boże  i łaski, oraz opiekę Matki  Bożej dla Adriana – w  18 rocznicę urodzin,

godz. 1700 –     +    Władysław Chochół   – w 3 rocznicę śmierci,

Poniedziałek   – 04.05.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO FLORIANA, MĘCZENNIKA

godz. 700 –        + Helena – od brata Bronisława,

godz. 1800 –      +  Janina Świechowicz  – od siostry z rodziną,

Wtorek   – 05.05.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KAZIMIERCZYKA, KAPŁANA

godz. 700 –        +  Robert  Siodłak – od rodziny Mirek,

godz. 1800 –       +  Stanisław Kozina  –  od mamy,                                                                                                            

Środa  – 06.05.2020.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH  APOSTOŁÓW FILIPA I JAKUBA

godz. 700 –        +  Józef Mirek  – od córki Aliny,

godz. 1800 –    +  Maria i Władysław Czechowscy, oraz Irena i Kazimierz Owca,

Czwartek  – 07.05.2020.r.

godz. 700 –        +  Stanisław Kozina – od siostrzenicy Barbary z rodziną,

godz. 1800 –     +  Stanisław Cader,

Piątek  – 08.05.2020.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO STANISŁAWA BISKUPA I MĘCZENNIKA, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI I ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

godz. 700 –        +  Stanisław Janik i rodzice,

godz. 1800 –       + Stanisław Chajto,

Sobota  – 09.05.2020.r.

godz. 700–          +   Stefania i Stanisław Ficek oraz synowie,

godz. 1800–       +   Stanisław Chajto – w 2 rocznicę śmierci,  

Niedziela    10.05.2020.r. ( 5 Niedziela Wielkanocna )

godz. 730–          +   Janina i Lucjan Babiuch – od córki z rodziną, ,

godz. 900–         +    Paweł Kujac,

godz.1100        +   Stanisław Mirek,

godz. 1700 –     +    Mieczysław i Zofia Cekiera,

Poniedziałek   – 11.05.2020.r.

godz. 700 –        + Mieczysława  Siarczyńska – w 3 rocznicę śmierci – od syna Krzysztofa z żoną i dziećmi,

godz. 1800 –      +  Stanisław Kozina – od pracowników Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach,

Wtorek   – 12.05.2020.r.

godz. 700 –        +  Władysław Janus  – od Róży Różańcowej  Ducha Świętego,

godz. 1800 –       +  Alojzy Czernecki  –  w 6 rocznicę śmierci,                                                                                                            

Środa  – 13.05.2020.r.

WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY Z FATIMY

godz. 700 –        +  Stanisław  Kozina – od rodzin z „Kręgu”,

godz. 1800–       O zdrowie i Błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej Fatimskiej dla Józefy Krzanik – w 89 rocznicę urodzin – od córki Marii z rodziną,                         

Czwartek  – 14.05.2020.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO MACIEJA, APOSTOŁA

godz. 700 –        +  Stanisław Kozina – od siostrzenicy Natalii z rodziną,

godz. 1800 –      +  Ewa Królak,

Piątek  – 15.05.2020.r.

godz. 700 –        +  Władysław Janus  – od Róży Różańcowej  Ducha Świętego,

godz. 1800 –       + Zofia Rozmus – z okazji Imienin,

Sobota  – 16.05.2020.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO ANDRZEJA BOBOLI, KAPŁANA I MĘCZENNIKA, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI

godz. 700–          +  Władysław Janus  – od Róży Różańcowej  Ducha Świętego,

godz. 1800–       +  Julian Furman  – w 2 rocznicę śmierci i żona Stanisława – w 16 rocznicę śmierci,  

Niedziela    17.05.2020.r. ( 6 Niedziela Wielkanocna )

godz. 730–          +  Paweł  Kopacz  –  od rodziców,

godz. 900–         +  Józef  Nowak – w 9 rocznicę śmierci,

godz.1100        O darowanie kar  czyśćcowych dla dusz  + Zygmunta  i  Romana,                                                                  

godz. 1700 –     +  Zofia i Tadeusz Kościelniak,

Poniedziałek   – 18.05.2020.r.

godz. 700 –        + Eleonora Baran – w 18 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –      +  Teresa Gawlik – w 12  rocznicę śmierci i Piotr Gawlik – w 11 rocznicę śmierci,

Wtorek   – 19.05.2020.r.

godz. 700 –        +  Władysław Janus – od syna Krzysztofa z rodziną,

godz. 1800 –       +  Zofia Drożdż  –  z okazji  Imienin,                                                                                                            

Środa  – 20.05.2020.r.

godz. 700 –        +  Robert Siodłak   – od  sąsiadów z Bloku Nr 10 przy ul. Długiej  w Krzeszowicach ,

godz. 1800 –    +   Maria Kurdziel – w 27 rocznicę śmierci,

Czwartek  – 21.05.2020.r.

godz. 700 –        + Robert Siodłak  – od rodziny Gacków i Siodłaków  z Tenczynka,

godz. 1800 –       +  Stefan Baranowski – w 12 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny Madejów, Olków i Baranowskich,

Piątek  – 22.05.2020.r.

godz. 700 –        +  Robert  Siodłak  –  od rodziny  Beczkowicz  i  Siemków  z Filipowic, 

godz. 1800 –       + Domicela Pelagia i Jan  Hryncyszyn,

Sobota  – 23.05.2020.r.

godz. 700–          +  Stefania Urbanik  i  Władysław Cader –  w  20 rocznicę śmierci – od syna Tadeusza i wnuka Krzysztofa,

godz. 1800–       +  Zbigniew Koryciński – w 2 rocznicę śmierci,  

Niedziela    24.05.2020.r. ( 7 Niedziela Wielkanocna )

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

godz. 730–          +  Paweł  Kopacz – od  sąsiadów z ulic: Nad Potokiem, Na Wzgórze i Podleśna  w Krzeszowicach,

godz. 900–         +  Halina Kafel – w 9 rocznicę śmierci,

godz.1100        Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie i dalsze  Błogosławieństwo Boże, oraz  opiekę Matki Bożej – dla  Anety  i  Sebastiana Kobielów  – w 19 rocznicę ślubu, oraz ich dzieci: Zuzanny i Bartłomieja,

godz. 1700 –     +  Piotr Bazarnik – w 6 rocznicę śmierci,

Poniedziałek   – 25.05.2020.r.

godz. 700 –        + Antoni Ropka – od rodziny Kowalczyków,

godz. 1800 –      +  Stanisław Kozub – w 2 rocznicę śmierci,

Wtorek   – 26.05.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO  FILIPA  NEREUSZA, KAPŁANA

godz. 700 –        +  Edward Józef  Cierpisz,

godz. 1800 –       +  Elżbieta Ziaja  –  od męża i synów,                                                                                                            

Środa  – 27.05.2020.r.

godz. 700 –        +  Zdzisław Skubieda   – od  rodziny Dobrowolskich i Grzybów ,

godz. 1800 –      +  Janina Solecka,

Czwartek  – 28.05.2020.r.

godz. 700 –        + Antoni Ropka  – od kuzyna Henryka Wyrwy z rodziną,

godz. 1800 –       +  Zofia Ostachowska – w 5 rocznicę śmierci,

Piątek  – 29.05.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY

godz. 700 –        +  Joanna Hajduga –  w 46 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       + Edyta Kubin – w 6 rocznicę śmierci,,

Sobota  – 30.05.2020.r.

godz. 700–          +  Genowefa  Lorenc,

godz. 1800–       +  Władysława  i  Józef  Maciejowscy, 

Niedziela    31.05.2020.r.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

godz. 730–          O  zdrowie i Błogosławieństwo  Boże  oraz opiekę Matki Bożej dla Krystyny  – w  90 rocznicę urodzin, 

godz. 900–         O Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski  oraz dary Ducha Świętego dla żyjących Członków Róży Różańcowej Ducha Świętego i ich rodzin, a dla zmarłych członków, o radość życia wiecznego,

godz.1100        Dziękczynna za otrzymane łaski , z prośbą o dalsze Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej, dla Księdza Marcina Rozmusa – w 12 rocznicę święceń kapłańskich,

godz. 1700 –     +  Jan i Marcjanna Chochół,  Piotr i Marcjanna Kaleta i ich dzieci,