Sobota  – 01.02.2020.r.

godz. 700 –        + Genowefa Lorenc – od  syna Piotra z rodziną,

godz. 1800 –       + Ignacy Rozmus –  z okazji Imienin,

Niedziela   –  02.02.2020.r. (  4  Niedziela  Zwykła )

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ

godz. 730–      

godz. 900–          +  Janusz Strug – od syna Andrzeja z rodziną,

godz.1100         +   Krystyna Kobiela  –  w  18  rocznicę śmierci,

godz.1700        +   Kazimierz Matyaszek – od  Stefana Krawczyka, Komendanta O.S.P. w Czatkowicach,  z rodziną,

Poniedziałek   – 03.02.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO BŁAŻEJA, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –         +  Alicja Kłeczek  – od strażaków i Zarządu Gminnego  O.S.P.  w Krzeszowicach,

godz. 1800 –       Dziękczynna za otrzymane łaski w dotychczasowej posłudze kapłańskiej Księdza Karola, z prośbą o obfite dary Ducha Świętego i dalszą opiekę Matki Bożej Fatimskiej – od Apostolatu Margaretka,

Wtorek   – 04.02.2020.r.

godz. 700 –         +  Alfred Kisielak – w 1 rocznicę śmierci, oraz jego rodziców,

godz. 1800 –       +  Kazimierz Mirek – od  bratowej  z rodziną,

Środa  – 05.02.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ AGATY DZIEWICY I MĘCZENNICY

godz. 700 –         +   Kazimierz Matyaszek  – od sąsiadów  z  ul. Kasztanowej  w  Krzeszowicach,

godz. 1800 –       Dziękczynna, z prośbą o Błogosławieństwo Boże dla ofiarodawców i pomagających w przygotowaniu posiłków dla pielgrzymów z gór i ze Skawiny,

Czwartek  – 06.02.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY

godz. 700–         + Adam i Zofia Wyrwa  oraz ich rodzice,

godz. 1800 –       +  Stanisław Dębiec – od członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Łaskawej,

Piątek  – 07.02.2020.r.

godz. 700 –         + Alicja Kłeczek  – od  O.S.P.  w Krzeszowicach,

godz. 1800 –       + Genowefa  Lorenc  –  od  córki  Iwony,

Sobota  – 08.02.2020.r.

godz. 700 –     + -Genowefa Lorenc – od sąsiadów z ul. Okrężnej  i Nad Potokiem w Krzeszowicach,

godz. 1800 –      +   Stanisław Ropka,

Niedziela   –  09.02.2020.r. (  5  Niedziela  Zwykła )

godz. 730–          +  Kazimierz  Matyaszek – od siostry Ireny z rodziną, 

godz. 900–          + Krystyna Mandecka  – w 9 rocznicę śmierci,

godz.1100         +  Anna Matusik –  w 2 rocznicę śmierci,

godz.1700 –            +  Apolonia  i  Izydor Tybor,

Poniedziałek   – 10.02.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ SCHOLASTYKI, DZIEWICY

godz. 700 –        +  Helena i Tadeusz Korbiel – w rocznicę śmierci,

godz. 1800 –      +  Zdzisław Szczepańczyk i żona Józefa – od córki Bogusławy,  Bogdana i rodziny Marszałków,

Wtorek   – 11.02.2020.r.

WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY Z LOURDES –  XXVIII  ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

godz. 700 –        +  Genowefa Cyran – w 5 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –      +  Kazimierz Matyaszek  – od  O.S.P. w Czatkowicach,

Środa  – 12.02.2020.r.

godz. 700 –        +  Józef Baran – w 28 rocznicę śmierci,  

godz. 1800 –       +  Generał Władysław Karcz – od siostrzeńca Konrada z rodziną, 

Czwartek  – 13.02.2020.r.

godz. 700–        + Genowefa Lorenc – od Róży Różańcowej Świętego Jana Pawła II,

godz. 1800 –      +  Robert Mierzyński  – od kolegów z rocznika 1993 – 1997 Szkoły Głównej Służby Pożarniczej,

Piątek  – 14.02.2020.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH CYRYLA –MNICHA I METODEGO –BISKUPA,  PATRONÓW  EUROPY

godz. 700 –        + Jan Mitka  – w 19 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –      + Halina Zakrzewska  –  w 1 rocznicę śmierci oraz mąż Krzysztof,

Sobota  – 15.02.2020.r.

godz. 700 –        +  Stanisław Sternalski  i rodzice: Julia i Stanisław,

godz. 1800 –      + Maria i Włodzimierz Rusinek – w rocznicę śmierci,

Niedziela   –  16.02.2020.r. (  6  Niedziela  Zwykła )

godz. 730–          +  Julianna Babiuch,

godz. 900–          + Anna Blecharz – w 2 rocznicę śmierci,

godz.1100         +  Wiktoria Owsianka – w 2 rocznicę śmierci,

godz.1700       +  Danuta Gawin – w 2 rocznicę śmierci – od córki Teresy z mężem,  wnuczką  i  Julią,

Poniedziałek   – 17.02.2020.r.

godz. 700 –        + Andrzej Górka – od Wacławy Michalik z rodziną,

godz. 1800 –      + Bronisława Kręcichwost – od sąsiadki Moniki z rodziną,

Wtorek   – 18.02.2020.r.

godz. 700 –        +  Piotr Horąży,

godz. 1800 –      +  Stanisław Dębiec  – od  Róży Różańcowej  Ducha Świętego,

Środa  – 19.02.2020.r.

godz. 700 –        +  Janina Lacher  – od rodziny Rudlów,  

godz. 1800 –       O zdrowie i Błogosławieństwo Boże  i  opiekę Matki Bożej Kalwaryjskiej dla naszej parafialnej Grupy Charytatywnej,

Czwartek  – 20.02.2020.r.

godz. 700–        + Andrzej Górka – od kuzynki Haliny z rodziną,

godz. 1800 –      +  Paweł  Kopacz  – od kolegów: Waldka i Krzyśka z rodzinami,

Piątek  – 21.02.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO PIOTRA DAMIANA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –        + Paweł Kopacz  – od mieszkańców z ulic: Nad Potokiem, Na Wzgórze i Podleśnej w Krzeszowicach,

godz. 1800 –       + Maria i Józef Olek oraz zmarłych z rodziny:  Madejów, Olków i Baranowskich,

Sobota  – 22.02.2020.r.

ŚWIĘTO KATEDRY ŚWIĘTEGO PIOTRA, APOSTOŁA

godz. 700 –        +  Ludwika Gawlik,

godz. 1800 –      +  za dusze  w czyśćcu  cierpiące,

Niedziela   –  23.02.2020.r. (  7  Niedziela  Zwykła )

godz. 730–          +  Janusz Strug – od wnuczek: Nikoli, Weroniki i Jagody,

godz. 900–          + Jan Chochół  – w  4  rocznicę śmierci,

godz.1100         +  Roman Fuksiewicz – w 15 rocznicę śmierci, rodzice, oraz Stefan Muzyk,

godz.1700       +  Krystyna Gniadek  – w 10 rocznicę śmierci, 

Poniedziałek   – 24.02.2020.r.

godz. 700 –        + Władysława Kościelna – od córki Małgorzaty i syna Michała z rodziną,

godz. 1800 –      + Józef Lorenc – w 18 rocznicę śmierci,

Wtorek   – 25.02.2020.r.

godz. 700 –        +  Paweł Kopacz  – od rodziców,

godz. 1800 –      +  Paweł Kulka  –  od  rodziny Korbielów,

Środa  – 26.02.2020.r.

ŚRODA POPIELCOWA 

godz. 700 –        +  Henryk Hawrylak – od wnuka Szymona,

godz. 1800 –       +  Stefania  i  Feliks Chojecki  – w rocznicę śmierci, 

Czwartek  – 27.02.2020.r.

godz. 700–        + Władysława Kościelna  –  od syna Roberta z rodziną,

godz. 1800 –      +  Władysława Kościelna  –  od rodziny Palczewskich,

Piątek  – 28.02.2020.r.

godz. 700 –        + Andrzej Górka  – od rodziny Bulicz,

godz. 1800 –      + Lucyna Kamińska – Sykta – od córki Marzeny,

Sobota  – 29.02.2020.r.

godz. 700 –        +  Władysława Kościelna  –  od rodziny Dorynków i Grzybów,

godz. 1800 –      + Maria i Franciszek Sukta  i  z  rodziny,