Piątek  – 01.11.2019.

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 

godz. 730–         +   Edward Kuciel – od Wojciecha i Joanny,

godz. 900–       +   z rodziny Mitków i Nowaków,

godz. 1100 –      +   Józef Mękal – w 3 rocznicę śmierci,

godz. 1700 –     +   Włodzimierz Mazur – od sąsiadów Mazurów z rodziną,

MSZA ŚWIĘTA NA CMENTARZU

godz. 1500 –      +   Genowefa Lorenc – od córki Magdaleny,

Sobota  – 02.11.2019.r.

WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

godz. 700 –        +    Władysława i Józef Nęcka,  oraz Stanisław Janik,

godz. 1800 –       +    za zmarłych rodziców i z rodziny,

 Niedziela    03.11.2019.r. ( 31 Niedziela Zwykła )

 godz. 730–        +   Józef Rudel i rodzice: Maria i W ładysław,

godz. 900 –        +  Władysław Wójcik – w 15 rocznicę śmierci, oraz syn Roman – w 8 rocznicę śmierci,

godz.1100–         +    Jan Kopciuch – w 20 rocznicę śmierci, oraz żona Zofia,

godz.1700 –       +    z rodziny Bubów i Zielińskich, 

Poniedziałek   – 04.11.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO KAROLA BOROMEUSZA, BISKUPA

godz. 700 –        +   Janusz Strug – od rodziny Wyrwa i Rodak,

godz. 1800 –      O Błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej –  dla opiekuna Róż Różańcowych,   Księdza Karola,

Wtorek   – 05.11.2019.r.

godz. 700 –        +   Bogdan Łagan – od Wiesława i Roberta  z rodziną,

godz. 1800 –      +   Zofia i Jan Bilczewscy, oraz Genowefa Jankowicz,

Środa  – 06.11.2019.r.

godz. 700 –        +   Jadwiga Muszyńska  – od  Marii i Jacka Woda,

godz. 1800 –       +    Mieczysław Standera  – w 30 rocznicę śmierci,

Czwartek  – 07.11.2019.r.

godz. 700–        +    Jadwiga Muszyńska – od Anity i Piotra Dziadkowiec,

godz. 1800–         +    Zbigniew Kardas – w 10 rocznicę śmierci, oraz żona Barbara Kardas,

Piątek  – 08.11.2019.r.

godz. 700 –        +    Maria Ostachowska – Dorynek,

godz. 1800 –       +    Kazimiera Pałka – w 6 rocznicę śmierci,

Sobota  – 09.11.2019.r.

ROCZNICA  POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ

godz. 700 –        +    Józef Skotniczny – w 1 rocznicę śmierci – od żony i córki

godz. 1800 –       +    Stanisław Lacher – od synów: Mieczysława i Jacka  z rodzinami,

Niedziela    10.11.2019.r. ( 32 Niedziela Zwykła )

godz. 730–        +    Jan Mazur – w 40 rocznicę śmierci i żona Jadwiga,

godz. 900 –        +    Władysław i Teofila Pater,

godz.1100–         +    Stanisława Gawrońska,

godz.1700      +    z rodziny Marszałków i Płaczków – od Zofii,

Poniedziałek   – 11.11.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO  MARCINA  Z TOURS,  BISKUPA

godz. 700 –        +   Władysław Pałka, Maria żona, Adam syn,

godz. 1800 –      +    Kazimiera Dobrowolska – od córki Wioletty z rodziną,

Wtorek   – 12.11.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO  JÓZAFATA,  BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –        +   Jadwiga Muszyńska – od Joanny i Marcina Sikora,

godz. 1800 –      +   Stanisław Durlak – w 3 rocznicę śmierci, oraz syn Marek

Środa  – 13.11.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTYCH: BENEDYKTA, JANA, MATEUSZA, IZAAKA I KRYSTYNA PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW POLSKI

godz. 700 –        Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej – dla Jolanty,

godz. 1800 –       +   Stanisław Mozgała,

Czwartek  – 14.11.2019.r.

godz. 700–        +    Stanisław Lacher,

godz. 1800–         +    Urszula – Seniorka Rodziny – od całej rodziny, dzieci, wnuków  i  prawnuków,

Piątek  – 15.11.2019.r.

godz. 700 –        +    Janusz Strug – od rodziny Koryczanów,

godz. 1800 –      +    zmarli z rodzin członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Kalwaryjskiej,

Sobota  – 16.11.2019.r.

WSPOMNIENIE MATKI BOŻEJ OSTROBRAMSKIEJ – MATKI MIŁOSIERDZIA

godz. 700 –        +    Jadwiga Muszyńska – od rodziny Wieczorków,

godz. 1800 –       +    Józefa i Kazimierz Furman, oraz synowie,

 Niedziela    17.11.2019.r. ( 33 Niedziela Zwykła )

CZWARTA  ROCZNICA KONSEKRACJI ŚWIĄTYNI P.W. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

godz. 730–        Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Marianny i Andrzeja Babral – w 50 rocznicę ślubu,    

godz. 900 –        +    Waleria i Czesław Pałka,

godz.1100–         +    Jan i Katarzyna Rzeszótko oraz wnuk Krzysztof,

godz.1700 –       +    Stanisław Mucha – w 5 rocznicę śmierci,

 Poniedziałek   – 18.11.2019.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEJ KAROLINY KÓZKÓWNY, DZIEWICY I MĘCZENNICY

godz. 700 –        +   Zofia i Adam Wyrwa, oraz ich rodzice,

godz. 1800 –      +    Kazimiera Dobrowolska – od rodziny Zjawiony i Głuc,

Wtorek   – 19.11.2019.r.

WSPOMNIENIE  BŁOGOSŁAWIONEJ SALOMEI, ZAKONNICY

godz. 700 –        +   Jan Gąsior – od siostry,

godz. 1800 –      +   Katarzyna Lacher,

Środa  –  20.11.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEGO RAFAŁA KALINOWSKIEGO, KAPŁANA

godz. 700 –        +     za dusze  w czyśćcu  cierpiące,

godz. 1800 –       +    Stanisław i Helena Biga,

Czwartek  – 21.11.2019.r.

WSPOMNIENIE  OFIAROWANIA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY

godz. 700–        +     za dusze  w czyśćcu  cierpiące,

godz. 1800–        +    Władysław Adamczyk – w 2 rocznicę śmierci – od żony z rodziną,

Piątek  – 22.11.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTEJ CECYLII, DZIEWCY I MĘCZENNICY

godz. 700 –        +    Jan Gąsior  – od siostrzeńca Pawła,

godz. 1800 –      +    Jerzy Żbik – od córki Agnieszki z rodziną,

Sobota  – 23.11.2019.r.

godz. 700 –        +    Andrzej Mirek i żona Genowefa,

godz. 1800 –       +    Józefa Góralczyk – od Haliny Stochel z rodziną,

Niedziela    24.11.2019.r. ( 34 Niedziela Zwykła )

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

godz. 730–        +    Marian Klocek – w 10 rocznicę śmierci,

godz. 900 –        +    Władysław Mandecki – w 26 rocznicę śmierci,

godz.1100–         +    Tadeusz Kościelniak – w 19 rocznicę śmierci,

godz.1700 –       +    Maria Kulczycka i rodzice: Katarzyna i Adam,