Poniedziałek   – 01.07.2019.r.

godz. 700 –        +  Elżbieta Grzyb – od Barbary i Zbigniewa z dziećmi,  

godz. 1800 –      +  Anna i Stanisław Nowak,

Wtorek   – 02.07.2019.r.

godz. 700 –        +  Piotr Horąży – od uczniów Klasy III b,

godz. 1800 –      +  Stanisław, Anna i Michał,

Środa  – 03.07.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO TOMASZA, APOSTOŁA

godz. 700 –        + Janusz Matysik – od siostry Urszuli z rodziną,

godz. 1800 –     +   Zofia Wolak – w 12 rocznicę śmierci,

Czwartek  – 04.07.2019.r.

ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI METROPOLITARNEJ W KRAKOWIE

godz. 700–          +  Maria Mazur – w 14 rocznicę śmierci,

godz. 1800–         +  Anna Puk – od mamy,

Piątek  – 05.07.2019.r.

godz. 700 –        +  Janusz Matysik  –  od sąsiadów Ziąbków,

godz. 1800 –       +  Jan, Stefania i Władysława siostra,

Sobota  – 06.07.2019.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEJ MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY

godz. 700 –        + Janusz Matysik  – od mieszkańców Osiedla Żbik w Krzeszowicach,

godz. 1800 –        + Józefa Ostachowska – od Jolanty Wyrwa z rodziną,

Niedziela    07.07.2019.r. ( 14 Niedziela Zwykła )

godz. 730–          +  Edmund  Stachowski – w 6 rocznicę śmierci, i rodzice,

godz. 90 0 –        +   Józef i Maria Rusek – od synów z rodzinami,

godz.1100–         +  Józef Kuczara – w 19 rocznicę śmierci,

godz.1700 –       +   Stanisław Bazarnik,  Zofia żona,

Poniedziałek   – 08.07.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO JANA Z DUKLI, KAPŁANA

godz. 700 –        +  Jadwiga Orwat – od rodziny Kowalików i Smutków, 

godz. 1800 –      +  Elżbieta Grabowska,

Wtorek   – 09.07.2019.r.

godz. 700 –        +  Zbigniew Pierzchała  – od sąsiadów z bloku przy ulicy Długiej 10 w Krzeszowicach,

godz. 1800 –      +  Stanisława, Zbigniew i Franciszek Szczepańscy,

Środa  – 10.07.2019.r.

godz. 700 –        + Piotr Horąży – od przyjaciół,

godz. 1800 –      + Józefa Ostachowska  – od córki Barbary, wnuczki Renaty i Agaty z rodziną i prawnuczkiem Erykiem,

Czwartek  – 11.07.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO BENEDYKTA, OPATA, PATRONA EUROPY

godz. 700–          +  Zbigniew Pierzchała – od rodziny Drabików,

godz. 1800–         +  Aniela Kantor,

Piątek  – 12.07.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO BRUNONA BONIFACEGO Z KWERUNKU, BISKUPA I MĘCZENNIKA

godz. 700 –        +  Zbigniew Pierzchała  –  od działkowiczów z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Radość” w Krzeszowicach ,

godz. 1800 –       Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Matki Bożej  dla Anny i Andrzeja  – w 11 rocznicę ślubu, oraz syna Mateusza,

Sobota  – 13.07.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA I BENEDYKTA

godz. 700 –        + Marta Dąbkowska  – od Wspólnoty „Obuzki”,

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

godz. 1800 –   1) Dziękczynna za dar 44 lat pracy zawodowej z prośbą o zdrowie i dalsze Boże Błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Fatimskiej,

                     2) O Błogosławieństwo Boże i łaski oraz opiekę Matki Bożej Fatimskiej dla członków Róży Różańcowej O. Pio i ich rodzin,

3)  + Zofia Rusek i teściowie, oraz Franciszek Kasprowicz,

Niedziela    14.07.2019.r. ( 15 Niedziela Zwykła )

godz. 730–          +  Czesław Pieniążek i synowie: Marian, Czesław i Bogusław oraz  Józefa Góralczyk – od córki z mężem,

godz. 900 –        Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Matki Bożej  dla Teresy i  Franciszka  – w 44 rocznicę ślubu,

godz.1100–         +  Zofia Kościelniak  – w 7 rocznicę śmierci,

godz.1700 –       +  Adam Jakubik – w  5 rocznicę śmierci,

Poniedziałek   – 15.07.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO BONAWENTURY, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –        +  Jan Molik – od brata Fryderyka,  

godz. 1800 –      +  Eugenia, Maria, Mieczysław i Antoni Bednarscy,

Wtorek   – 16.07.2019.r.

WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY Z GÓRY KARMEL (MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ)

godz. 700 –        +  Maria Kulczycka i rodzice: Katarzyna i Adam,

godz. 1800 –      O opiekę, zdrowie, Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla członkiń  Róży Różańcowej Matki Bożej Szkaplerznej, oraz ich rodzin, 

Środa  – 17.07.2019.r.

godz. 700 –        + Piotr Horąży – od Zarządu, Dyrekcji i pracowników Szkoły Podstawowej im. Michałowskiego w Krakowie,

godz. 1800 –     +   Alfred Kisielak – od Róży Rodziców modlących się za dzieci,

Czwartek  – 18.07.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO SZYMONA Z LIPNICY, KAPŁANA

godz. 700–          +  Jan Molik – od Agaty i Adama Hrabia z rodziną,

godz. 1800–         +  Alfred Kisielak – od żony,

Piątek  – 19.07.2019.r.

godz. 700 –        +  Janusz Matysik  –  od mieszkańców Osiedla Żbik w Krzeszowicach,

godz. 1800 –       + Zbigniew Pierzchała – od Heleny Hajto,

Sobota  – 20.07.2019.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEGO CZESŁAWA, KAPŁANA

godz. 700 –        + Zbigniew Pierzchała   – od Ewy Calik,

godz. 1800 –       +  Kazimierz Rudel – w 3 rocznicę śmierci, oraz rodzice i bracia,

Niedziela    21.07.2019.r. ( 16 Niedziela Zwykła )

godz. 730–          +  Czesław Babiuch,

godz. 90 0 –        +   Stanisław Mirek – w 7 rocznicę śmierci,

godz.1100–         +  Stanisław Brewczyński  – w 7 rocznicę śmierci,

godz.1700 –       +  Józef  Setkowicz – w rocznicę śmierci i zmarli z rodziny,

Poniedziałek   – 22.07.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ  MARII MAGDALENY

godz. 700 –      +  Stanisław Mazur – w 38 rocznicę śmierci, 

godz. 1800 –      Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Matki Bożej  dla Małgorzaty i  Bogdana  – w 35 rocznicę ślubu,

Wtorek   – 23.07.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ BRYGIDY, ZAKONNICY, PATRONKI EUROPY

godz. 700 –        +  Jan Molik – od sąsiadów z bloku przy ul. Długiej 10, klatka IX w Krzeszowicach,

godz. 1800 –      Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Matki Bożej  dla Danuty i  Piotra  – w 25 rocznicę ślubu,

Środa  – 24.07.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ KINGI, DZIEWICY

godz. 700 –        + Zbigniew Pierzchała – od Pani Gałkowej i rodziny,

godz. 1800 –       O opiekę, zdrowie, Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla członkiń  Róży Różańcowej Świętego Jana Pawła II, oraz ich rodzin, 

Czwartek  – 25.07.2019.r.

ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO JAKUBA APOSTOŁA, ORAZ ŚWIĘTEGO  KRZYSZTOFA PATRONA KIEROWCÓW I PODRÓŻUJĄCYCH

godz. 700–          +  Elżbieta Grzyb – od rodziny Stasiaków,

godz. 1800–         +  Zbigniew Pierzchała – od żony Danuty,

Piątek  – 26.07.2019.r.

WSPOMNIENIE  ŚWIĘTYCH  JOACHIMA I ANNY, RODZICÓW NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY 

godz. 700 –        +  Piotr Horąży  –  od Dyrekcji Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzeźnicy,

godz. 1800 –       + Jan Rozmus, Ewa żona i z rodziny oraz Błażej Nowak, Anna żona, Karolina córka,

Sobota  – 27.07.2019.r.

godz. 700 –        O zdrowie,  Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Dawida  – w 1 rocznicę urodzin,

godz. 1800 –        +  Anna Puk – od córki z rodziną,

Niedziela    28.07.2019.r. ( 17 Niedziela Zwykła )

godz. 730–          +  Józefa, Kazimierz i Bronisław Chałupa,

godz. 900 –       Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Matki Bożej  dla Anny i  Jacka  – w 10 rocznicę ślubu,

godz.1100–         Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i  opiekę Matki Bożej dla Stanisława Kobieli – w 70 rocznicę, urodzin,

godz.1700 –       +   Eugeniusz Madeja i rodzice: Józefa i Wawrzyniec,

Poniedziałek   – 29.07.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ MARTY

godz. 700 –        +  Jan Molik – od chrześniaka Krzysztofa z żoną, 

godz. 1800 –      +  Jan i Józefa Wyrwa,

Wtorek   – 30.07.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO PIOTRA CHRYZOLOGA, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 700 –        +  Jadwiga Orwat  i  Jerzy Ropka,

godz. 1800 –       +  Danuta i Zbigniew Kania – od dzieci,

Środa  – 31.07.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO IGNACEGO Z LOYOLI, KAPŁANA

godz. 700 –        + Jan Molik – od siostry Zofii z mężem z Paczółtowic,

godz. 1800 –      + Michał Święszek – w 3 rocznicę śmierci i ojciec Zdzisław,