Sobota  – 01.06.2019.r.

godz. 700 –        + Zbigniew Pierzchała – od syna Wojciecha z rodziną,

godz. 1800 –       +  Piotr Bazarnik – w 5 rocznicę śmierci,

Niedziela    02.06.2019.r. (  7  Niedziela  Wielkanocna )

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

godz. 730–          +  Stanisław Mazgała  – od sąsiadów z bloku,

godz. 900–          + Józef Piekarczyk   – w 10 rocznicę śmierci,

godz.1100–         1)  ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ,                                                                 

                          2)  +  Władysława Tyksińska – w 25 rocznicę śmierci,

godz.1700 –       +  Piotr Korbiel i Waleria żona – w 20 rocznicę śmierci oraz córka: Siostra Roberta,

Poniedziałek   – 03.06.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTYCH MĘCZENNIKÓW KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY,     

godz. 700 –        +  Stefania Nęcka – w 7 rocznicę śmierci oraz rodzice: Marcjanna i Władysław,

godz. 1800 –      +  Alojzy Czarnecki  – w 5 rocznicę  śmierci,

Wtorek   – 04.06.2019.r.

godz. 700 –        +  Halina Naturska – Targosz – od bratowej Marii,

godz. 1800 –      +  Jolanta Wieczorek  – od koleżanki Heleny Kasprzyk z córką i sąsiadki Ireny Kosiorskiej,

Środa  – 05.06.2019.r.

godz. 700 –        +  Elżbieta Grzyb – od Włodzimierza Mazur z rodzeństwem

godz. 1800 –      + Stanisław Mazgała – od działkowiczów z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Kolejarz” w Krzeszowicach,

Czwartek  – 06.06.2019.r.

godz. 700–        +  Piotr Horąży – od brata Sebastiana z rodziną,

godz. 1800 –      +  Jakub Jarosz – w 19 rocznicę śmierci, 

Piątek  – 07.06.2019.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEGO OJCA ZBIGNIEWA STRZAŁKOWSKIEGO I OJCA MICHAŁA TOMASZKA, MĘCZENNIKÓW FRANCISZKAŃSKICH

godz. 700 –        + Zbigniew Pierzchała – od syna Grzegorza z rodziną,

godz. 1800 –       + Stanisław Mazgała – od działkowiczów z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Kolejarz” w Krzeszowicach,

Sobota  – 08.06.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ

godz. 700 –        + Jan Naturski – w 13 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       +  Wiesława Orska,

Niedziela    09.06.2019.r. (  8  Niedziela  Wielkanocna )

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

godz. 730–          +  Alfreda i Józef Zajączkowski oraz córka Danuta,

godz. 900–          Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Matki Bożej  dla Krystyny i Jacka – w 40 rocznicę ślubu, a także dla Anny i Krzysztofa – w 1 rocznicę ślubu,

godz.1100–         +  Edward Synowiec – w 1 rocznicę śmierci – od rodziny

godz.1700 –        +  Mieczysław Cekiera, żona Zofia i z rodziny

Poniedziałek   – 10.06.2019.r.

ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, MATKI KOŚCIOŁA

godz. 700 –        +  Piotr Horąży  – od teściów: Krystyny i Mariana,

godz. 1600 –      O Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla żyjących Członków Róży Różańcowej Ducha Świętego i ich rodzin, a dla zmarłych członków, o radość wieczną,

godz. 1800 –      +  Czesława Majdak,

Wtorek   – 11.06.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO BARNABY, APOSTOŁA

godz. 700 –        +  Elżbieta Grzyb – od rodziny Kuczarów,

godz. 1800 –      +  Bogumiła Zalewska

Środa  – 12.06.2019.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONYCH MĘCZENNIKÓW PIOTRA DAŃKOWSKIEGO, KAPŁANA  I TOWARZYSZY

godz. 700 –       +  Kazimiera Dobrowolska – od córek,

godz. 1800 –     +  Stefan  Matysik – od żony i córek z rodzinami,

Czwartek  – 13.06.2019.r.

ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA

godz. 700–        +  Elżbieta Grzyb  – od Barbary z rodziną,

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

godz. 1800 –   1)  + Mieczysława Siarczyńska  –  w 2 rocznicę śmierci,

                     2) + za  dusze w czyśćcu cierpiące,

                      3)   + Krystyna Uroda i mąż Stefan,     

 Piątek  – 14.06.2019.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEGO MICHAŁA KOZALA, BISKUPA I  MĘCZENNIKA

godz. 700 –        Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Matki Bożej  dla Magdaleny i Marcina – w 2 rocznicę ślubu, 

godz. 1800 –       + Grażyna Woźniak  – od sąsiadów z bloku przy ul. Żbickiej Nr 8, klatka IV w Krzeszowicach,

 Sobota  – 15.06.2019.r.

godz. 700 –        + Piotr Horąży – od rodziny Rozmus,

godz. 1800 –       +  Józef i Anna Barczyk,

Niedziela    16.06.2019.r.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

godz. 730–          +  Maria i Walenty Chwast – od córek: Janiny i Danuty,

godz. 900–          Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Matki Bożej  dla Ewy i Waldemara  – w 20 rocznicę ślubu,

godz.1100–         O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Kamila – w 18 rocznicę urodzin,

godz.1700 –       Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Błogosławieństwo Boże, oraz opiekę Matki Bożej  dla Katarzyny i Jacka – w 5 rocznicę ślubu,

Poniedziałek   – 17.06.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO  ALBERTA CHMIELOWSKIEGO, ZAKONNIKA

godz. 700 –        +  Jan Hajduga  – w 22 rocznicę śmierci, 

godz. 1800 –      +  Stefan Matysik – od rodziny Kaniów, Milewskich i Anety Winiarskiej,

Wtorek   – 18.06.2019.r.

godz. 700 –        +  Piotr Horąży – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Nowym Bieżanowie i klasy VIII e,

godz. 1800 –      +  Grażyna Woźniak  – od koleżanek i kolegów z Restauracji  „Wierzynek” w Krakowie,

Środa  – 19.06.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO ROMUALDA, OPATA

godz. 700 –        + Józef Ślusarski i syn Ryszard,

godz. 1800 –      + Aniela Kuciel  – w 5 rocznicę śmierci i Stanisław mąż – w 13 rocznicę śmierci,

Czwartek  – 20.06.2019.r.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA (BOŻE CIAŁO)

godz. 730–          +  Julianna i Czesław Babiuch – od wnuka Ryszarda,

około godz.1115–1)  + Janina Solecka – z racji imienin,

                                2)  O Błogosławieństwo Boże dla Weroniki i Agnieszki,

godz. 1700 –     +  Jan Kasprzyk – w  30 rocznicę śmierci,

Piątek  – 21.06.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO ALOJZEGO GONZAGI, ZAKONNIKA

godz. 700 –        +  Piotr Horąży – od koleżanek i kolegów żony ze Szkoły Podstawowej.

godz. 1800 –       + Józefa i Władysław Guzik

Sobota  – 22.06.2019.r.

godz. 700 –        +

godz. 1800 –       +  za zmarłych rodziców i z rodziny,

Niedziela    23.06.2019.r. ( 12 Niedziela Zwykła )

godz. 730–          +  Maria i Mieczysław Suwała,

godz. 90 0 –        +   Stanisław Cader – w 6 rocznicę śmierci,

godz.1100–         +  Marian Nowak – w 11 rocznicę śmierci i rodzice,

godz.1700 –       +  Zbigniew Koryciński – od dzieci i wnuków,

Poniedziałek   – 24.06.2019.r.

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚWIĘTEGO JANA CHRZCICIELA

godz. 700 – +  Piotr Horąży  – od Władysława i Marii Piaseckich,

godz. 1800 – +  Jan Grabowski,

Wtorek   – 25.06.2019.r.

godz. 700 –        +  Piotr Horąży – od pracowników Zespołu Szkół Specjalnych Nr 14 w Krakowie,

godz. 1800 –      +  Jan Paluch,

Środa  – 26.06.2019.r.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO ZYGMUNTA GORAZDOWSKIEGO,  KAPŁANA

godz. 700 –        + Władysław Sewiło – z okazji imienin – od  szwagra Czesława z żoną,

godz. 1800 –     +   Hermina Szczurek  – od sąsiadów z bloku przy ul. Długiej Nr 10, klatka III w Krzeszowicach,

Czwartek  – 27.06.2019.

WSPOMNIENIE ŚWIĘTEGO CYRYLA ALEKSANDRYJSKIEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA

godz. 730–          +  Piotr Horąży – od uczniów i wychowanków z  Zespołu Szkół Specjalnych Nr 14 w Krakowie,

godz. 1800–         +  Jakub  Chochół, żona Franciszka oraz synowie:     Władysław i Józef – od Marii,

Piątek  – 28.06.2019.r.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

godz. 700 –        +  Adam – w 17 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       + Józefa Ropka – w 5 rocznicę śmierci – od córki,

Sobota  – 29.06.2019.r.

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

godz. 700 –        + Piotr Horąży – od Rady Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych Nr 14 w Krakowie,

godz. 1800 –        + Aniela i Paweł Janus,

 Niedziela    30.06.2019.r. ( 13 Niedziela Zwykła )

godz. 730–          Dziękczynna za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Kamila – w 18 rocznicę urodzin,

godz. 90 0 –        +   Halina Kafel,

godz.1100–         +  Barbara Barczyk,

godz.1700 –       +  Stanisław Cader – w 6 rocznicę śmierci – od teściów,