Na poniższych stronach znajdują się zamówione intencje mszalne .

W sprawie wolnych terminów intencji zapraszamy po każdej mszy świętej lub można zadać pytanie drogą mailową w zakładce kontakt

 

LIPIEC                          

Środa  – 01.07.2020.r. 

godz. 700 –        +  Włodzimierz Burnus – w 1 rocznicę śmierci,
godz. 1800 –      +  Joanna i Franciszek Małodobry,                                                                                                   

Czwartek  – 02.07.2020.r.
godz. 700 –        +  Stanisław Kania  – od Marii Mękal i córki Barbary,
godz. 1800 –       O liczne i święte powołania kapłańskie,

Piątek  – 03.07.2020.r.  ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO TOMASZA, APOSTOŁA

godz. 700 –        + Władysław Janus – od rodziny Kurników,

godz. 1800 –       + Zofia Rusek – od męża i dzieci,

Sobota  – 04.07.2020.r.

ROCZNICA POŚWIĘCENIA BAZYLIKI METROPOLITARNEJ  W KRAKOWIE

godz. 700–          +   Maria Mazur – w 15 rocznicę śmierci,

godz. 1800–       +   Władysław i Eleonora Kisielak oraz syn Tomasz,

Niedziela   05.07.2020.r.  (  14  Niedziela  Zwykła )

godz. 730–          +  Józef  i Maria Rusek – od  synów  z  rodzinami,

godz. 900–         O Błogosławieństwo Boże  i  łaski,  oraz opiekę Matki  Bożej dla  Eweliny Chochół  – w  18  rocznicę urodzin,

godz. 1100       +  Barbara Barczyk,

godz. 1700 –     +  Alicja Kłeczek – od druhen i druhów z O.S.P.  Czerna,

 

Poniedziałek   – 06.07.2020.r.

WSPOMNIENIE BŁOGOSŁAWIONEJ MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY

godz. 700 –        + Stanisław Kozina  – od rodziny Mitków,
godz. 1800 –      +  Maria Białowąs  –  od  rodziny,

Wtorek   – 07.07.2020.r.
godz. 700 –        w  intencji Bogu wiadomej,  za przodków  z  rodziny   Wyrwów, godz. 1800 –       +   Józef  Kuczara – w 20 rocznicę śmierci,

Środa  – 08.07.2020.r. WSP. ŚW. JANA Z DUKLI, KAPŁANA  

godz. 700 –        w  intencji Bogu wiadomej,  za przodków  z  rodziny   Ropków,
godz. 1800 –       +  Elżbieta Grabowska,

Czwartek  – 09.07.2020.r.
godz. 700 –        w intencji zmarłych + Adama i Zofii Wyrwa oraz ich przodków, godz. 1800 –       +  Mieczysława Siarczyńska – w 3 rocznicę śmierci,

Piątek  – 10.07.2020.r.

godz. 700 –        +  Władysław Janus – od rodziny Dudów,
godz. 1800 –       +  Edward  Spytkowski,

Sobota  – 11.07.2020.r.  ŚWIĘTO ŚW. BENEDYKTA, OPATA, PATRONA  EUROPY
godz. 700–          +  Krystyna Mirek – od rodziny Majochy  i  Kujaców,
godz. 1800–       Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie i dalsze  Błogosławieństwo Boże, oraz  opiekę Matki Bożej – dla  Marii  i Ryszarda Zorychta   – w 55 rocznicę ślubu,

Niedziela   12.07.2020.r.  (  15  Niedziela  Zwykła )

godz. 730–          +  Edmund Stachowski  i  rodzice,
godz. 900–         Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie i dalsze  Błogosławieństwo Boże, oraz  opiekę Matki Bożej – dla Teresy i  Franciszka   – w 45 rocznicę ślubu,
godz. 1100       + Henryk Grzesiak – w 15 rocznicę śmierci – od żony i córek,
godz. 1700 –      Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie i dalsze  Błogosławieństwo Boże, oraz  opiekę Matki Bożej – dla Anny i Andrzeja – w 12 rocznicę ślubu, oraz syna Mateusza,

Poniedziałek   – 13.07.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚW. PUSTELNIKÓW ANDRZEJA ŚWIERADA  I  BENEDYKTA

godz. 700 –        + Michał i Helena Mikuliszyn oraz syn Rudolf,
godz. 1800 –      +  Władysław Janus  –  od  Wiesławy i Kazimierza Janiszewskich,

Wtorek   – 14.07.2020.r.

godz. 700 –        O święte powołania kapłańskie i zakonne, 
godz. 1800 –       Dziękczynna  za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże  i  opiekę Matki  Bożej dla  Haliny  – w  70  rocznicę urodzin,

Środa  – 15.07.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚW. BONAWENTURY, BP. I DR KOŚCIOŁA  

godz. 700 –        +  Henryk Małodobry,
godz. 1800         +  Aneta Kantor – w rocznicę śmierci,   

 Czwartek  – 16.07.2020.r.

  1. N. M. P. Z GÓRY KARMEL (MATKI BOŻEJ SZKAPLERZNEJ)

godz. 700 –        +  Władysław i Eleonora Kisielak  oraz syn Tadeusz,

godz. 1800 –       O opiekę, zdrowie, Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla członkiń  Róży Różańcowej Matki Bożej Szkaplerznej, oraz ich rodzin, 

Piątek  – 17.07.2020.r.

godz. 700 –        Dziękczynna  za łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże  i  opiekę Matki  Bożej dla  Celiny  – w  11  rocznicę urodzin,

godz. 1800 –       +  Wacław Spytkowski – w 78 rocznicę zamordowania  w  obozie w Oświęcimiu – od córki,

Sobota  –  18.07.2020.r.

ŚWIĘTO ŚW. SZYMONA Z LIPNICY, KAPŁANA

godz. 700–          +   Janusz Mihułka  i  Krzysztof syn  – w 2 rocznicę  śmierci,

godz. 1800–       +    Zofia Kościelniak – w  8 rocznicę śmierci,

Niedziela   19.07.2020.r.  (  16  Niedziela  Zwykła )

godz. 730–          +  Czesław Babiuch,

godz. 900–         +  Halina Kafel,

godz. 1100       Dziękczynna za łaski z prośbą o zdrowie i dalsze  Błogosławieństwo Boże, oraz  opiekę Matki Bożej – dla Zofii i  Krzysztofa Sojka – w 50 rocznicę ślubu,

godz. 1700 –     +   Adam Jakubik – w 6 rocznicę śmierci,

 

Poniedziałek   – 20.07.2020.r.

godz. 700 –        + Krystyna Mirek – od wnuka Marcina z rodziną,

godz. 1800 –      +  Jan i Maria Uliasz,

Wtorek   – 21.07.2020.r.

godz. 700 –        +  Stanisław Mazur –  w 39 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       +  Stanisław Kania – od rodziny Biernackich i Orskich,

Środa  – 22.07.2020.r.

ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY 

godz. 700 –        w intencji Panu Bogu wiadomej,

godz. 1800 –      +   Franciszek Gaj – w 80 rocznicę śmierci, żona Anna – w 36 rocznicę śmierci,                                                                                                    

Czwartek  – 23.07.2020.r.

ŚWIĘTO ŚW. BRYGIDY, ZAK., PATRONKI EUROPY

godz. 700 –        w intencji Panu Bogu wiadomej,

godz. 1800 –      + Piotr Ropka – w 20 rocznicę śmierci – od córki,

Piątek  – 24.07.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚW. KINGI, DZIEWICY

godz. 700 –        +  Krystyna Mirek – od kuzynki Barbary Strug z rodziną,

godz. 1800 –       +  Stanisław  Brewczyński  – w 8 rocznicę śmierci,

Sobota  –  25.07.2020.r.

ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA, APOSTOŁA

godz. 700–          +  Krystyna Mirek  – od Jana Mirek z rodziną,

godz. 1800–       +  Marcin Kulczycki  – w  10  rocznicę śmierci,

Niedziela   26.07.2020.r.  (  17  Niedziela  Zwykła )

godz. 730–          +  Józefa Chałupa, mąż Kazimierz, syn Bronisław, żona Janina,

godz. 900–         +  Janusz Strug – w 1 rocznicę śmierci,

godz. 1100      +   Stanisław Mirek – w 8 rocznicę śmierci,

godz. 1700 –     +   Anna Pudełko i jej rodzice,

 

Poniedziałek   – 27.07.2020.r.

godz. 700 –        + Krystyna Mirek – od Zofii Kibitlewskiej i rodziny Jarczyków,

godz. 1800 –      +  Józefa Ropka – w 6 rocznicę śmierci – od córki,

Wtorek   – 28.07.2020.r.

godz. 700 –        +  Krystyna Mirek  –  od rodziny Łaganów,

godz. 1800 –       +  Jan i Anna Widerek  – w 17 rocznicę śmierci,

Środa  – 29.07.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚW. MARTY 

godz. 700 –        +  Krystyna Mirek  –  od wnuka Piotra z żoną Pauliną,

godz. 1800 –       +  JadwigaMarszycka, 

 Czwartek  – 30.07.2020.r.

godz. 700 –        +  Wojciech Pączek – w 31 rocznicę śmierci,

godz. 1800 –       +  Krystyna Mirek  – od rodziny Chochołów,

Piątek  – 31.07.2020.r.

WSPOMNIENIE ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI, KAPŁANA

godz. 700 –        +  Leszek Piegza – od rodziny Gumulów,

godz. 1800 –       +  Michał Święszek  – w 4 rocznicę śmierci, oraz Ojciec Zdzisław,